Ogłoszenie

Rozruszajmy to forum xD

#1 2012-07-12 14:51:48

 hadassa

Administrator

Skąd: Wroclove
Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 2163
Punktów :   
Data urodzenia: 07.07
Data imienin: 07.07

po prostu moda....

interesujecie się tym co jest teraz modne ??
wymieniacie szafę co sezon??
jak to u Was jest??

ja otwarcie powiem, ze jakoś mnie moda nie interesuje. chodze w tym w czym mi jest dobrze  i tyle....


bo w oczach tkwi siła duszy....

Offline

 

#2 2012-07-29 23:31:11

len

Gość

Re: po prostu moda....

powiem szczerze, że nie śledzę jakoś strasznie trendów, zwłaszcza teraz (wcześniej pracując w tej branży musiałam być z tym obeznana), ale zawsze coś sobie wybiorę z danej kolekcji, chociaż nie na zasadzie - ojej muszę to mieć, bo wypadałoby wyglądać jak kolorowy klon wszystkich na mieście, wolę się nie wyróżniać, niż niby wyróżniać tak samo jak 100 innych osób w okolicy,

jeśli chodzi np. o główny trend tego lata, czyli neony, to niestety większość sieciówek mocno przesadza, ale są też pozycje genialne, np. ALDO wypuściło serię kilku pięknych modeli butów podoba mi się połączenie np. czarnej prostej sukienki z neonowymi różowymi szpilkami, oczywiście na jakąś większą imprezę (mimo że nie jestem fanką różu). cytrynowe dodatki też są ok, albo jakieś owocowe baleriny z podeszwą na bazie espadryli. i aldowskie okulary przeciwsłoneczne lubię, pilotki z bladoróżowymi pudrowymi oprawkami, chociaż moje są już wymęczone, oprawki w stylu "rejbanów" też są ok, pantera, zebra w odcieniu fuksji, albo czarne ze wściekłymi pomarańczowymi uszkami - ale chyba zostanę wierna pilotką 

aha i uwielbiam od zawsze i chyba na zawsze motyw marynarski, paski kotwice moja miłość, mam tego malutko, ale to jedne z moich ulubionych dodatków;)

 

#3 2012-11-19 12:38:33

 Nadija

Moderopsychotomanka

Skąd: Wrocławska strefa cienia...
Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 1451
Punktów :   
Data urodzenia: 05 maja :P
Data imienin: a bo ja wiem? XD

Re: po prostu moda....

Ja tam czesto nie wymieniam.przywiazuje sie do ubran
ALE TERAZ CHORUJE NA TE KOZAKI Xd
http://i1048.photobucket.com/albums/s368/Focica/images2.jpg
ewentualnie takowe xD

http://i1048.photobucket.com/albums/s368/Focica/imagesCAV4P4UV.jpg

Ostatnio edytowany przez Nadija (2012-11-19 12:41:18)


Raz aniołek, raz diablica...
Jedno serce- dwa oblicza...^.~

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.funmt2.pun.pl www.j23.pun.pl www.16jdshpiorun.pun.pl www.leparkoursdz.pun.pl www.wychfiz1.pun.pl