Ogłoszenie

Rozruszajmy to forum xD

#1 2012-07-11 22:02:01

 hadassa

Administrator

Skąd: Wroclove
Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 2163
Punktów :   
Data urodzenia: 07.07
Data imienin: 07.07

mogę polecić

wpisujemy tytuł książki, autora
mile widziany gatunek i jakaś recenzja


bo w oczach tkwi siła duszy....

Offline

 

#2 2012-07-12 13:40:38

 Kimkolwiek

Moderator

status piorunica@aqq.eu
3402848
Skąd: Wyszków
Zarejestrowany: 2012-07-02
Posty: 618
Punktów :   
Data urodzenia: 10 październik
Data imienin: 25 listopad

Re: mogę polecić

Andrew M. Greeley "Pan tańca"

"Noele należy do najmłodszego pokolenia rodziny, która na przestrzeni kilku dziesięcioleci przeszła długą drogę, pnąc się po szczeblach drabiny społecznej.
Awans był na tyle spektakularny, że zaintrygowana Noele postanawia zbadać dzieje rodu Farrellów. Jej ciekawość wzrośnie, kiedy na niektóre pytania nie otrzyma odpowiedzi. Z tym większym uporem będzie dążyła do poznania prawdy, nieświadoma, jak drogo okupi odsłaniane kolejne tajemnice, dotąd skrzętnie skrywane i wciąż mogące zaważyć na losach członków rodziny..."

Jak dla mnie jedna z dwóch najlepszych książek jakie czytalam


http://img193.imageshack.us/img193/9458/musiszbycniesamowity.jpg

Offline

 

#3 2012-07-12 17:35:43

 Ambitny Kociak

Moderator

1148302
Skąd: Wisniowy gaj
Zarejestrowany: 2012-07-02
Posty: 842
Punktów :   
Data urodzenia: 30 sierpień
Data imienin: 17 wrzesień

Re: mogę polecić

Paulo Coelho "Jedenaście minut"

"Długo stałam przed diabelskim młynem. Większość ludzi siadała do wagoników w poszukiwaniu mocnych wrażeń, lecz gdy tylko młyn ruszał, ci sami ludzie umierali ze strachu i błagali, żeby zatrzymać maszynerię.
Czego właściwie oczekiwali? Skoro wybrali przygodę, powinni być gotowi pójść na całość. "


[...] Jed­nak miłość nie da­je i nig­dy nie da­wała szczęścia. Wręcz prze­ciw­nie, zaw­sze jest niepo­kojem, po­lem bit­wy, ciągiem bez­sennych no­cy, pod­czas których za­daje­my so­bie mnóstwo py­tań, dręczą nas wątpli­wości. Na praw­dziwą miłość składa się ek­sta­za i udręka.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-pbf-bakugan.pun.pl www.mrocznahistoria.pun.pl www.kmboss18.pun.pl www.bollywood-indie.pun.pl www.ensidia.pun.pl